Stypendia naukowe

Lista uczniów Społecznego Językowego Liceum Ogólnokształcącego im. Alberta Einsteina, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za II semestr roku szkolnego 2016/2017. Gratulujemy !

L.p. Imię i nazwisko Średnia
1 Julia Pogorzelska 5,50
2 Maciej Krawczyk 5,20
3 Sebastian Paluch 5,10
3 Mikołaj Włodarczyk 5,10
4 Mikołaj Jednaki 4,90
4 Julia Ptak 4,90
5 Wiktoria Dębińska 4,80
5 Aleksandra Doleżych 4,80

Lista uczniów Społecznego Językowego Liceum Ogólnokształcącego im. Alberta Einsteina, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za I semestr roku szkolnego 2016/2017. Gratulujemy !

Lp.  Imię i nazwisko Średnia
1 Pogorzelska Julia 5,27
2 Krawczyk Maciej 4,82
3 Malik Anna 4,70
4 Włodarczyk Mikołaj 4,61
5 Ptak Julia 4,53
6 Orłowska Agnieszka 4,50

Lista uczniów Społecznego Językowego Liceum Ogólnokształcącego im. Alberta Einsteina, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za II semestr roku szkolnego 2015/2016. Gratulujemy !

Lp.  Imię i nazwisko Średnia
1 Wiktoria Dębińska 4,90
2 Anna Malik 4,87

Lista uczniów Społecznego Językowego Liceum Ogólnokształcącego im. Alberta Einsteina, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za II semestr roku szkolnego 2013/2014. Gratulujemy !

Lp.  Imię i nazwisko Średnia
1 Kokosiński Łukasz 5,40
2 Nicole Rychter 5,00
3 Filip Brzeźniak 4,85

Lista uczniów Społecznego Językowego Liceum Ogólnokształcącego im. Alberta Einsteina, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za I semestr roku szkolnego 2013/2014. Gratulujemy !

Lp.  Imię i nazwisko Średnia
1 Kokosiński Łukasz 5,40
2 Brzeźniak Filip 4,78
3 Prochota Karolina 4,60
4 Przywara Dominika 4,53

Lista uczniów Społecznego Językowego Liceum Ogólnokształcącego im. Alberta Einsteina, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za II semestr roku szkolnego 2012/2013. Gratulujemy !

Lp.  Imię i nazwisko Średnia
1 Kokosiński Łukasz 5,40
2 Brzeźniak Filip 4,78
3 Prochota Karolina 4,60
4 Przywara Dominika 4,53

Lista uczniów Społecznego Językowego Liceum Ogólnokształcącego im. Alberta Einsteina, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za I semestr roku szkolnego 2012/2013. Gratulujemy !

Lp.  Imię i nazwisko Średnia
1 Kokosiński Łukasz 5,40
2 Brudkiewicz Justyna 5,07

Lista uczniów Społecznego Językowego Liceum Ogólnokształcącego im. Alberta Einsteina, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za II semestr roku szkolnego 2011/2012. Gratulujemy !

Lp.  Imię i nazwisko Średnia
1 Brudkiewicz Justyna 5,14
2 Honka Maria 5,07
3 Warchał Adrianna 5,00
4 Wyszomierska Malwina 4,75
5 Szmagierewska Ewa 4,57
6 Przywara Dominika 4,50

Lista uczniów Społecznego Językowego Liceum Ogólnokształcącego im. Alberta Einsteina, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za I semestr roku szkolnego 2011/2012. Gratulujemy !

Lp.  Imię i nazwisko Średnia
1 Brudkiewicz Justyna 4,79
2 Honka Maria 4,61
3 Warchał Adrianna 4,58
4 Kania Robert 4,50

Lista uczniów Społecznego Językowego Liceum Ogólnokształcącego im. Alberta Einsteina, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za II semestr roku szkolnego 2010/2011. Gratulujemy !

Lp.  Imię i nazwisko Średnia
1 Wyszomierska Malwina 5,21
2 Brudkiewicz Justyna 5,00
3 Warchał Adrianna 5,07
4 Puślecka Marta 4,93
5 Honka Maria

Sikora Sandra

4,86

4.86

6 Kania Robert 4,85
7 Szmagierewska Ewa 4,70
8 Gumul Katarzyna 4,46
9 Olszańska Debora 4,40
10 Surdyka Michał

Wicher Bartosz

4,36

4,36

11 Dobrowolska Karolina 4,31
12 Paciepnik Jakub 4,30
13 Leja Joanna

Mientus Dagmara

4,28

4,28

14 Szlazko Jakub

Bednarz Maciej

4,26

4,26

15 Bizoń Michał 4,25

Lista uczniów Społecznego Językowego Liceum Ogólnokształcącego im. Alberta Einsteina, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za I semestr roku szkolnego 2010/2011. Gratulujemy !

L.p. Imię i nazwisko Średnia
1 Adrianna Warchał, Malwina Wyszomierska 4,85
2 Alicja Karmelita 4,69
3 Sandra Sikora 4,60
4 Justyna Brudkiewicz 4,57
5 Katarzyna Gumul 4,38
6 Ewa Szmagierewska 4,36
7 Marta Puślecka 4,35
8 Debora Olszańska 4,30
9 Maria Honka 4,25

Lista uczniów Społecznego Językowego Liceum Ogólnokształcącego im. Alberta Einsteina, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za II semestr roku szkolnego 2009/2010. Gratulujemy !

L.p. Imię i nazwisko Średnia
1 Katarzyna Gumul 4,69
2 Dagmara Mientus 4,47
3 Marta Puślecka 4,41
4

5

Debora Olszańska

Michał Bizoń

4,40

4,25

Lista uczniów Społecznego Językowego Liceum Ogólnokształcącego im. Alberta Einsteina, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za I semestr roku szkolnego 2009/2010. Gratulujemy !

L.p. Imię i nazwisko Średnia
1 Marta Puślecka 4,68
2 Katarzyna Gumul 4,38
3 Dagmara Mientus 4,29
4 Weronika Turkiewicz 4,25

Lista uczniów Społecznego Językowego Liceum Ogólnokształcącego im. Alberta Einsteina, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za II semestr roku szkolnego 2008/2009. Gratulujemy !

L.p. Imię i nazwisko Średnia
1 Patrycja Matejka 4,53
2 Kamil Niemczyk 4,33
3 Weronika Turkiewicz 4,25

Lista uczniów Społecznego Językowego Liceum Ogólnokształcącego im. Alberta Einsteina, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za I semestr roku szkolnego 2008/2009. Gratulujemy !

L.p. Imię i nazwisko Średnia
1 Anna Sadowska 5,00
2 Karolina Niemczyk 4,63
3 Natalia Sałtawa 4,43
4 Michał Muszyński 4,23

Lista uczniów Społecznego Językowego Liceum Ogólnokształcącego im. Alberta Einsteina, którzy otrzymali stypendium za najlepsze wyniki w nauce za II semestr roku szkolnego 2007/2008. Gratulujemy !

L.p. Imię i nazwisko Średnia
1 Anna Sadowska 5,13
2 Natalia Satława 5,00
3 Karolina Niemczyk 4,67
4 Maciej Kuczyński 4,64
5 Mateusz Wach 4,60
6 Kamil Niemczyk 4,54
7 Patrycja Matejka 4,31
8 Magdalena Pabis 4,21
9 Anna Czeszejko-Sochacka 4,20