PONIEDZIAŁEK | WTOREK | ŚRODA | CZWARTEK | PIĄTEK | |
1/ 8:00-8:45 | A/ HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO sala C-06 M.Sawicki B/WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE G.Balawajder |
A/HISTORIA sala C-06 M.Sawicki B/MATEMATYKA M.Szyndler |
A/GEOGRAFIA sala 011 K.Ozon B/JĘZYK POLSKI K.Białostocka |
A/FIZYKA sala 007 M.Kostrzewa B/BIOLOGIA sala 011 A.Szymków-Stadnicka |
A/CHEMIA sala 008 L.Głowienkowska B/JĘZ.NIEMIECKI ROZ. J.Warzecha |
2/ 8:50-9:35 | A/ HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO sala C-06 M.Sawicki B/WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE G.Balawajder |
A/HISTORIA sala C-06 M.Sawicki B/MATEMATYKA M.Szyndler |
A/GEOGRAFIA sala 011 K.Ozon B/JĘZYK POLSKI K.Białostocka |
A/FIZYKA sala 007 M.Kostrzewa B/BIOLOGIA sala 011 A.Szymków-Stadnicka |
A/CHEMIA sala 008 L.Głowienkowska |
3/ 9:40-10:25 | A/HISTORIA sala C-06 M.Sawicki B/MATEMATYKA M.Szyndler |
MATEMATYKA M.Szyndler |
A/PRZYRODA sala 011 K.Ozon B/INFORMATYKA sala C-09 M.Jambor |
JĘZ. ANGIELSKI A.Kowalczyk |
A/INFORMATYKA sala C-09 M.Jambor |
4/ 10:30-11:15 | A/HISTORIA sala C-06 M.Sawicki B/MATEMATYKA M.Szyndler |
MATEMATYKA M.Szyndler |
A/PRZYRODA sala 011 K.Ozon B/INFORMATYKA sala C-09 M.Jambor |
JĘZ. ANGIELSKI A.Kowalczyk |
JĘZ. NIEMIECKI J.Warzecha |
5/ 11:30-12:15 | JĘZ. NIEMIECKI J.Warzecha |
JĘZ. ANGIELSKI A.Kowalczyk |
JĘZYK POLSKI K.Białostocka |
JĘZ. NIEMIECKI J.Warzecha |
JĘZYK POLSKI K.Białostocka |
6/ 12:20-13:05 | MATEMATYKA M.Szyndler |
JĘZ. ANGIELSKI A.Kowalczyk |
MATEMATYKA M.Szyndler |
JĘZYK POLSKI K.Białostocka |
JĘZYK POLSKI K.Białostocka |
7/ 13:30-14:15 | JĘZ. ANGIELSKI A.Kowalczyk |
GODZ. WYCHOWAWCZA K.Białostocka |
A/BIOLOGIA sala 011 A.Szymków-Stadnicka B/JĘZ. POLSKI K.Białostocka C/INFORMATYKA sala C-09 M.Jambor |
A/FIZYKA sala 007 M.Kostrzewa B/CHEMIA sala 008 L.Głowienkowska |
JĘZ. NIEMIECKI J.Warzecha |
8/ 14:20-15:05 | JĘZ. ANGIELSKI A.Kowalczyk |
A/JĘZ.POLSKI K.Białostocka B/JĘZ. NIEMIECKI ROZ. sala C-06 J.Warzecha |
BIOLOGIA sala 011 A.Szymków-Stadnicka |
A/FIZYKA sala 007 M.Kostrzewa B/CHEMIA sala 008 L.Głowienkowska C/GEOGRAFIA sala 011 K.Ozon |
14:30-16:00 WYCHOWANIE FIZYCZNE M.Ratajczak/C.Jasiński |
9/ 15:10-15:55 | — | — | — | GEOGRAFIA sala 011 K.Ozon |
— |